İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği üyesi olmak için, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) Genel Sekreterliğine üyelik başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.
Nasıl Üye Olurum ?
Birliğimize üye olmak için aşağıda yer alan formu doldurup çıktısını alarak,Ek’ler kısmında yer alan belgeler ile birlikte herhangi bir İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğine veya İrtibat Bürolarına başvurunuz.  
1.BAŞVURU FORMU VE TAAHHÜTNAME
Başvuru formu ve taahhütnamenin ıslak imzalı (şirketi temsile haiz şahıs tarafından) ve kaşeli bir şekilde sunulması gerekmektedir.  
2.TİCARET SİCİL GAZETESİ
Gerçek ve Tüzel Kişi Tacirler İçin:Ana sözleşme örneği veya Kuruluş Ticaret Sicil Gazetesi (Fotokopi) Esnaf ve Sanatkârlar İçin:Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Odasından alınan ve esnaf sicil numarası ile üretim faaliyetinde bulunduğunu gösterir “Faaliyet Belgesi” (Fotokopi) Joint Venture -Konsorsiyumlar İçin:Durumlarını Gösterir Ortaklık Sözleşmesi (Fotokopi)  
3.VERGİ LEVHASI
Barkodlu Vergi Levhası veya Vergi Mükellefiyet Yazısı (Fotokopi)  
4.İMZA SİRKÜLERİ
İmza sirküleri (Fotokopi) veya Şahıs şirketleri için imza beyannamesi (Fotokopi)  
5.ÖDEME DEKONTU
200 TL’lik giriş aidatının yatırıldığına dair dekont (Fotokopi)  
Dikkat edilmesi gereken hususlar
1.Üyelik başvuru formunda üye olmak istediğiniz birliği işaretleyiniz. 2.Üyelik başvuru formunda üye iletişim bilgilerini (adres,telefon,faks,e-posta) tam ve düzgün bir şekilde doldurunuz. (Duyurularımızın ulaşması için özellikle e-posta kısmına dikkat ediniz.) 3.Giriş aidatı 200 TL’ dir,sonrasında üyeliğin devam ettiği her yıl için aidat 100 TL’dir. 4.Yeni üye olan firmalardan ayrıca yıllık aidat tahsil edilmeyecektir. 5.Aidatınızı aşağıda belirtilen Birlik hesabına havale/eft yoluyla veya Birliğimiz’e gelerek vezneden nakit olarak ödeyebilirsiniz. Firmanıza ait yıllık aidatınızı banka hesabımıza yatırmanız halinde Birlik sicil numaranız,Vergi Hesap Numaranız (gerçek kişiler için TC Kimlik No) veya Firma Ünvanınızı açıkça belirtmeniz gerekmektedir.  
ÜYELİK HİZMET BEDELLERİNİN YATIRILABİLECEĞİ BANKA BİLGİSİ
AKBANK GAZİOSMANPAŞA ŞUBESİ ŞUBE KODU:663 HESAP NO:104835 IBAN:TR75 0004 6006 6388 8000 104835
  Üyelik Formunu İndir
Başvuru formu ve taahhütnamenin ıslak imzalı (şirketi temsile haiz şahıs tarafından) ve kaşeli bir şekilde sunulması gerekmektedir. (Gerekli evrakları kargo ile iletebilirsiniz.)